Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset 24-vjeçari, përfundon në spital

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Gjadër të Lezhës mbrëmjen e sotme, teksa i plagosur ka mbetur një 24-vjeçar.

Mësohet se i riu Dorjan Gjini, nga fshati Balldre është qëlluar me armë në këmbë për arsye ende të pazbuluara, ndërsa më pas është transportuar me urgjencë në spital.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të nisur zbardhjen e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts