EMRI/ U arrestuar për përdhunim dhe rrëmbim, 47-vjeçari shqiptar shpallet fajtor, dënohet me 13 vite burg në Francë

Një 47-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Edmond Herri, është dënuar me 13 vite burg në Francë, pasi u shpall fajtor për akuzën e përdhunimit.

Ai ishte arrestuar dhe ndodhej në paraburgim që në tetor të 2022, ndërsa sot ka dalë para gjykatës dhe është njohur me masën e sigurisë.

Referuar mediave franceze, ndaj 47-vjeçarit rëndojnë akuzat për rrëmbim, përdhunim, dhe mbajtje armësh pa leje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts