EMRI/ U gjet pa ndjenja në hyrje të pallatit në Gramsh, 65-vjeçari niset me helikopter drejt Traumës

Një 65-vjeçar nga Gramshi është gjetur në hyrje të pallatit ku banon, pa ndjeja.

Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për BalkanWeb se Asllan Zhuri pasi ka marrë ndihmën e parë në spitalin e qytetit, është nisur me helikopter drejt Traumës në Tiranë, për shkak se gjendja e tij paraqitet kritike.

Ndërkohë policia pritet që të sqarojë ngjarjen.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts