EMRI/ Vritet në mes të Athinës 23-vjeçari shqiptar, detajet e para

Vritet me thikë 23 vjeçari shqiptar Koço Myftari, lindur në Delvinë. Ngjarja ka ndodhur pak pas orës 05.30 të mëngjesit kur policia e Athinës është njoftuar nga spitali se aty kishte mbërritur një i ri i plagosur.

Për shkak të gjendjes së rëndë ai është futur në sallën e operacionit por nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve.

Kane qenë miq të viktimës ata qe e kane çuar të riun në spital, por janë larguar më pas. Policia ka arritur t’i identifikojë dhe shoqërojë për të marrë dëshminë e tyre.

F9b8b1fd 559c 4b74 9220 12ae2278ef15
F9b8b1fd 559c 4b74 9220 12ae2278ef15

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts