EMRI/ Zbardhen detaje, si u zbulua 34-vjeçari në Tiranë që mbante mbyllur gruan në banesë dhe e monitoronte me kamera

emri zbardhen detaje si u zbulua 34 vjecari ne tirane qe mbante mbyllur gruan ne banese dhe e monitoronte me kamera
emri zbardhen detaje si u zbulua 34 vjecari ne tirane qe mbante mbyllur gruan ne banese dhe e monitoronte me kamera

Një tjetër rast ku bashkëshorti mban mbyllur gruan në banesë dhe e monitoron me kamera, e po ashtu ushtron dhunë, u zbulua sot nga policia e Tiranës.

Në pranga ka rënë 34-vjeçari Asqeri Mandri, i cili kishte montuar kamera sigurie në çdo dhomë të banesës, për të parë lëvizjet e të shoqes. Ndërkohë gazetari Igli Çelmeta bën me dije se ka qenë vetë bashkëshortja ajo që më në fund ka denoncuar dhunën dhe izolimin.

Çifti janë prindër të katër fëmijëve.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts