EMRI/ Zbardhet kallëzimi, gjyqtarja Këlliçi akuzon Prokurorin se e ka kërcënuar në mënyrë indirekte

Zbardhet kallëzimi i depozituar në Prokurori nga gjyqtarja Arnisa Këlliçi ku deklaron se është kërcënuar.

Në shkresën e siguruar nga gazetari Igli Çelmeta, gjyqtarja thotë se është kërcënuar në mënyrë indirekte nga Adrian Dyrmishi.

Sipas saj, ka marrë dy kërcënime, ku njëri prej tyre thotë se dyshon që ka ardhur nga Prokurori Dyrmishi.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts