EMRI/ Zgjedhjet në Kukës, Asambleja e PS miraton kandidaturën për garën elektorale

Asambleja e PS ka miratuar kandidaturën e Albert Halilajt për garën elektorale në Bashkinë e Kukësit.

Drejtuesi politik i qarkut të Kukësit, Pandeli Majko ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook, ndërsa shprehet se Asambleja e PS miraton kandidaturën e Arbert Halilaj.

REAGIMI:

Sot, asambleja e Partisë Socialiste miratoi kandidaturën e Albert Halilaj! Shtabi elektoral bëri mbledhjen e parë!

Vështirsia është sfidë dhe jo pengesë për familjen tonë! Do ja dalim!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts