Emri+Foto/ Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, arrestohet kreu i Partisë Socialiste në Finiq

emrifoto drejtonte mjetin ne gjendje te dehur arrestohet kreu i partise socialiste ne finiq
emrifoto drejtonte mjetin ne gjendje te dehur arrestohet kreu i partise socialiste ne finiq

Kryetari i Partisë Socialiste në bashkinë e Finiqit, i cili shërben njëkohësisht si këshilltar bashkiak në këtë bashki dhe drejtor i Sigurimeve Shoqërore në qytetin e Sarandës është arrestuar mbrëmjen e sotme.

Mësohet se Thoma Kallojeri ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin e tij.

Raportohet se 67-vjeçari u kap në flagrancë nga autoritetet e policisë rrugore të Sarandës me një sasi të lartë alkooli në gjak.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts