EMRI+FOTO/ Ishte duke shkuar për në punë, humb jetën 40-vjeçari shqiptar në Itali

Një 40-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Terviso të Italisë. Mediat italiane raportojnë se bëhet fjalë për Saimir Gjinikën, i cili banonte në San Biagio.

Po ashtu mësohet se viktima ishte duke udhëtuar me motorin e tij për në punë kur është përplasur nga një furgon tip ‘Fiat Punto’.

Ndonëse shqiptari u transportua në gjendje të rëndë në spital, ai nuk mundi që t’i mbijetonte plagëve. 40-vjeçari, një punonjës i Atena, një kompani në zonën e Carbonera, ishte rrugës për në punë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts