EMRI+FOTO/ Ra në kontakt me rrymën elektrike teksa ishte duke peshkuar, ky është 30-vjeçari që humbi jetë në Bulqizë

emrifoto ra ne kontakt me rrymen elektrike teksa ishte duke peshkuar ky eshte 30 vjecari qe humbi jete ne bulqize

Një ngjarje e rëndë u regjistruan pasditen e kësaj të diele (2 qershor) në fshatin Sofraçan në Bulqizë, ku një 30-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymë elektrike.

Balkan

Viktima është shtetasi Klodjan Kala, i cili ishte duke peshkuar me gjenerator.

LEXO EDHE: Ra në kontakt më rrymën elektrike teksa po peshkonte, ndërron jetë 30-vjeçari

Rreth orës 17:30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi K.K., rreth 30 vjeç, duke peshkuar, dyshohet me gjenerator, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts