The next Berisha-Bardhi meeting, the joint table of deputies is held today in Kukës

Deputetët demokratë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit do të mbajnë takimin e radhës ditën e sotme.

Por duke qenë se më 24 shtator janë zgjedhjet në Kukës, takimi do të transferohet në qytetin e Kukësit, ku opozita ka propozuar Emri Vatën.

Therefore, it is expected that the table of the opposition deputies will take place at 12:00, while the place has not been determined yet.
(BalkanWeb)

To join the group "AOL” just click: Join Group and your request will be approved immediately. Balkanweb Group


Information source @BalkanWeb: Read more at:the world today www.botasot.al

Spread the love

Similar posts