“Ende nuk e besoj që jemi fejuar”/ Britney Spears rikthehet në Instagram pas një pushimi të shkurtër: S’mund të qëndroj larg për shumë gjatë

Britney Spears është kthyer në Instagram më pak se një javë pasi deklaroi një “pushim të vogël nga mediat sociale” për të festuar fejesën e saj me Sam Asghari. Këngëtarja e “Toxic”, 39 vjeç, mbishkroi dy selfie të saj të hënën: “Disa fotografi nga arratisja ime e fundjavës për të festuar fejesën time me të fejuarin. Unë ende nuk mund ta besoj !!!! Unë nuk mund të qëndroj shumë larg Instagramit kështu që jam kthyer tashmë.”

Interesante është që i dashuri i saj  Asghari i propozoi më 12 shtator, me një diamant katër karatësh që Britney shkroi, “Unë nuk mund ta besoj”. Sipas Page Six, u zbulua vetëm disa ditë pas njoftimit të fejesës se ishte “zgjedhja e saj” për të hequr instagramin e saj si një mjet për të dërguar një “mesazh të fuqishëm” përpara seancës së  ardhshme gjyqësore më 29 shtator.

Ndërkohë, përveç fejesës së saj, një tjetër fitore e madhe për këngëtaren “Toxic” së fundmi ka qenë babai i saj, Jamie Spears , duke marrë më në fund masa për t’i dhënë fund kujdestarisë së saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *