Erion Veliaj takohet në New York me djalin e filantropit George Soros, ja mesazhi i tij
Kryebashkiaku i TiranĂ«s Erion Veliaj Ă«shtĂ« takuar sot nĂ« New York me djalin e filantropit George Soros, AleksandĂ«r Soros.

veliaj soros

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Aleks Soros në rrjetin e tij social “Instagram”, ku ka shpërndarë një foto me kryebashkiakun e Tiranës.

Postimi i plotĂ« i Aleks Soros 

Kënaqësi të takohem me Erion Veliajn, kryetarin e Bashkisë të Tiranës, Shqipëri në New York! Erioni është një nga kryebashkiakët më inovativë në botë dhe Tirana është një nga qytetet më unike dhe të transformuara në botë. Tirana do të jetë kryeqyteti evropian i rinisë në 2022! #visittirana # albania # tirana

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.