Erzen Breçani del në sallën e gjyqit, zbardhet dëshmia: Jam në burg për tim bir! E kam këshilluar që…

erzen brecani del ne sallen e gjyqit zbardhet deshmia jam ne burg per tim bir e kam keshilluar qe
erzen brecani del ne sallen e gjyqit zbardhet deshmia jam ne burg per tim bir e kam keshilluar qe

Ish-zyrtari i policisë. Erzen Brecani ka dalë sot në sallën e gjyqit për t’u njohur me masën e sigurisë. Siç del edhe nga përgjimet, ai ka deklaruar se është në burg për djalin, të cilit i ka kërkuar të mos merret me trafikun e drogës.

“Jam në burg jam prej djalit. E kam këshilluar te mos merret me gjera te paligjshme. Nuk kam prova me çfarë merret im bir dhe nuk di konkretisht çfarë ka bërë. Vetë i kam shërbyer këtij vendi duke vënë edhe jetën në rrezik. Kam zhvilluar aksione dhe kam arrestuar njerëz te botes se krimit”, mësohet të ketë deklaruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts