Eskalon në dhunë takimi mes serbëve dhe kosovarit të emëruar President në Këshillin Europian të Ndërtimit të Gjelbër

Në Zurich të Zvicrës, të shtunën e kaluar ishte aranzhuar mbledhja e parë e Këshillit Europian të Ndërtimit të Gjelbër, (Green Building Council) nën drejtimin e Presidentit të ri, afaristit të njohur kosovar Bledian Ramadani. Mbledhje kjo e filluar mirë, sipas pikave të ditës, ku u bë edhe zyrtarisht pranim-dorëzimi i detyrës për Presidentin e […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts