EULEX zbarkon dhe bastis shtëpinë e ish-shefit të Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës, detajet

Një makinë  e EULEX-it me mbishkrimin ZPS ka bastisur shtëpinë e ish-shefit të AKI-së, Bashkim Smaka. Nuk dihen ende detaje veç pamjeve të bastisjes, me gjasë me urdhër të Zyrës së Prokurorisë së Hagës, siç raporton Gazeta Express. Avokati Artan Qerkini ka konfirmuar bastisjen, por pa dhënë arsye. Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts