Eva Murati “tërbon” mediat turke/ Ja çfarë shkruajnë për moderatoren shqiptare (FOTO)
PANORAMAPLUS/ Prezantuesja sportive, Eva Murati mbetet absolutisht një prej femrave më të bukura të ekranit. Moderatorja e Champions-it ka rrëmbyer shpesh vëmendjen e mediave të huaja, kryeshit ato turke.

Së fundmi revista turke “Haberler.com” i ka dedikur një artikull moderatores shqiptare për rikthimin e saj me Champions Leauge. Në artikull flitet për rikthimin e saj në moderimin e ligës së kampionëve dhe pushimet e saj në shtetin turk.

Ndërkohë nuk mungojnë as postimet në Instagramin e Eva Muratit, e cila falendëron fansat dhe mbështetësit e saj nga Turqia.

 

ARTIKULLI I PLOTË I HABERLER.COM

Eva Murati, prezantuesja e njohur e Champions League është rikthyer në ekrane me nisjen e 1/16-tës së fundit të Giants League. Fustani i zi i veshur nga bukuroshja mori “nota të plota” nga ndjekësit e saj.

Moderatorja bukuroshe, e cila numëron afër 1 milion ndjekës në Instagram, u shfaq para nesh me një fustan të zi në ekranet ku u rikthye me ndeshjet e 16-të të fundit të Champions League. Veshja e Eva Muratit mori vlerësime të mëdha dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Ajo i ka kaluar pushimet në Turqi

Prezantuesja e njohur Eva Murati muajt e fundit kishte zgjedhur Turqinë për pushime. Murati, e cila u vlerësua shumë për fotot me bikini që shpërndau gjatë pushimeve të tij në Turqi, ka mijëra ndjekës turq.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *