Evi Kokalari krijon “Lëvizja Konservatore”: Lindi si nevojë, 30% e grupimit do të jenë nga diaspora

Evi Kokalari ishte e ftuar sot në rubrikën “Opinion” në News24, ku foli për krijimin e Lëvizjes Konservatore. Ajo u shpreh se kjo lëvizje lindi nga nevojë dhe se ideja ishte në fund të vitit të kaluar.

Sipas Kokalarit, Lëvizja Konservatore erdhi në momentin e duhur, duke shtuar se 30% e grupimit, synohet të jenë nga diaspora.

Kokalai tha se kjo Lëvizje do të jetë me kryetar ose me bord, dhe se pjesë e saj do të jenë emra të rinj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts