Familja e Arta Dades në zi, ish-deputetja socialiste humb njeriu e shtrenjtë

Familja e ish-deputetes socialiste, Arta Dade është në zi. Nëna e ish-deputetes është ndarë nga jeta. E ndjera Zymbyle Dade, 89-vjeç do të përcillet nga familjarë e të afërm në banesën e fundit këtë të mërkurë në orën 14:00 në “Sharrë”.

Familja njofton se vizitat do të priten ditën e Enjte datë 31.08.2023, të premten dt. 01.09.2023, ora 10:00-13:00 dhe 17:00-20:00 në ambientet e Hotel “Rogner”.

Nëna e ish-deputetes socialiste, Arta Dade, është ndarë nga jeta në moshën 89-vjeçare. E ndjera Zymbyle Dade do të përcillet për në banesën e fundit këtë të mërkurë, në orën 14:00 në varrezat e Sharrës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts