Familja në Kosovë organizon dasmë dhe teston për Covid-19 të ftuarit, ata që janë pozitiv nuk marrin pjesë

Një familje nga Klina në Kosovë, në ahengun e saj ka vendosur që të gjithë të ftuarit t’i testojë për COVID-19.

E kjo gjë u mirëprit nga të ftuarit teksa e cilësuan si një formë të mirë të organizimit e se do ta shijojnë edhe më shumë ahengun.

Organizatori i dasmës, Agim Shpati, tha se të gjithë ata që do të rezultojnë pozitivë nuk do të mund të marrin pjesë në dasmë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.