Familja Obama në zi, ngordh qeni Bo: Humbëm një mik besnik…

SHBA

Me anë të një mesazh të ndjerë në rrjetet sociale, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama njoftoi vdekjen e një prej qenve të tij dhe pikërisht Bo.

“Familja humbi një mik të vërtetë besnik. Për më shumë se 10 vjet, Bo ishte prezent në jetët tona, në ditët e mira dhe të këqija”, shkruan ish-presidenti në një foto ku shfaqen me qenin e tij.

“Ai mësoi si të sillej dhe në Shtëpinë e Bardhë, lehu me të madhe por nuk kafshoi, e donte shumë kërcimin në pishinë në verë, ishte i dashur me fëmijët dhe kishte një gëzof fantastik. Ishte pikërisht ajo që na duhej dhe ishte më shumë sesa prisnim, do të na mungojë”, përfundon Obama.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *