“Familja, pasuria jonë”, dhunimi i të moshuarës në azilin e Pejës, sensibilizim në Tiranë, ja pusullat me mesazhet e qytetarëve

Edhe qytetarët në Tiranë janë sensibilizuar me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Kosovë, ku u dhunua një e moshuar nga infermieria në azil.

Të mbledhur në Sheshin Skënderbej, qytetarët kanë vendosur fletushka me shprehje motivuese dhe përkrahëse ndaj të moshuarës, ndërsa të pyetur nga News24 e BalkanWeb ata e kanë cilësuar ngjarjen monstruoze.

Pritet që të bëhet edhe një marshim drejt Sheshit Nenë Tereza.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com