Familjarët gjejnë pa shenja jete 52-vjeçarin në Tepelenë, dyshohet se ka vrarë veten me automatik

familjaret gjejne pa shenja jete 52 vjecarin ne tepelene dyshohet se ka vrare veten me automatik
familjaret gjejne pa shenja jete 52 vjecarin ne tepelene dyshohet se ka vrare veten me automatik

Një 52-vjeçar është gjetur pa shenja jete në kopshtin e banesës së tij në Tepelenë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ku në kopshtin e banesës së tij, në fshatin Progonat, është gjetur nga familjarët e tij, dyshohet i vetëvrarë me armë zjarri automatik, shtetasi A. A., 52 vjeç.

Sipas deklarimeve të familjarëve, 52-vjeçari përdorte medikamente për shëndetin mendor, pasi vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts