Fati i “buzëqesh” Erjolës, bileta e “Lori Caffe” e rikthen në shntëpi pas eliminimit nga televotimi

00:03 – 03.03.2024

Fati i “buzëqesh” Erjolës, bileta e “Lori Caffe” e rikthen në shntëpi pas eliminimit nga televotimi

fati i buzeqesh erjoles bileta e lori caffe e rikthen ne shntepi pas eliminimit nga televotimi
fati i buzeqesh erjoles bileta e lori caffe e rikthen ne shntepi pas eliminimit nga televotimi

Erjola u eliminua nga gara pas televotimit, me banoren që rikthehet dhe njëherë pasi fati ishte me të në biletën e “Lori Caffe”.

Ajo rikthehet dhe njëherë në shtëpi, duke u bërë banorja e dytë që e bën këtë gjë pas Sara Gjordenit.

“Më vjen inat sepse Ilnisa më tha se sot fillon lufta”, ishin fjalët e Erjolës përpara se të rikthehej në shtëpi nga studio.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts