Fatos Nano në spital pas problemeve shëndetësore, si paraqitet gjendja e ish-kryeministrit

fatos nano ne spital pas problemeve shendetesore si paraqitet gjendja e ish kryeministrit
fatos nano ne spital pas problemeve shendetesore si paraqitet gjendja e ish kryeministrit

Lideri historik i PS, Fatos Nano është shtruar në reanimacion, në një spital privat në Tiranë, pasi ka shfaqur probleme me shëndetin.

News24 dhe BalkanWeb mëson se ish-kryeministri i vendit ditën e sotme paraqitet në gjendje të qëndrueshme, ndërsa survejohet nga mjekët.

Burime bëjnë me dije se Nano, 70 vjeç, paraqet të gjitha parametrat në normalitet, si dhe ka mundur që të ngrihet dhe të lëvizë.

Mësohet se ai ka shfaqur probleme me frymëmarrjen, por aktualisht gjendja është e stabilizuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts