Festa e birrës ndez atmosferën në Korçë, shija e pakrahasueshme e “Birrës Korça” bën bashkë vizitorët vendas dhe të huaj, ja surprizat e natës së sotme

Mijëra turistë të huaj dhe vendas i janë bashkuar festës së birrës në Korçë, për të shijuar atmosferën e jashtëzakonshme, nën ritmet e muzikës si edhe birrës më mirë.

Sonte në natën finale, në skenë do të ngjiten vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi dhe gjithashtu artistja greke Keti Garbi, Dimitrios Schoinas.

Në këto netë magjike, ka mbizotëruar “Birra Korça” si më e preferuara dhe ka kryesuar në këto netë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts