Festat e Nëntorit vijnë me ulje çmimesh deri 25% në DigitAlb

festat e nentorit vijne me ulje cmimesh deri 25 ne digitalb
festat e nentorit vijne me ulje cmimesh deri 25 ne digitalb

TIRANE

DigitAlb përmbush ditët KUQeZI me një ofertë speciale për të gjithë shqiptarët, dedikuar festave kombëtare të Nëntorit. Me “Red & Black week”, deri në ditën e fundit të muajit, çdo abonent i DigitAlb, i ri apo ekzistues përfiton ulje deri në 25% për të gjitha paketat e abonimit 12 mujore.

Janë festat kombëtare të të gjithë shqiptarëve, kudo ata jetojnë, në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Europë, SHBA, Kanada apo Australinë e largët, ndaj edhe DigitAlb si platforma televizive e të gjithë shqiptarëve ka menduar për të gjithë, pasi ulja në abonimet Fillestare, Familjare e Premium 12 mujore vlen për çdo platformë: Tokësore, Satelitore apo OTT, Aplikacioni DigitAlb që i mundëson çdo shqiptari të shikojë vetëm shqip, pavarësisht vendit ku ndodhet, në të gjithë botën: https://www.digitalb.al/ott/

Kështu pra, çdo abonent zgjedh paketën e abonimit që dëshiron për të ndjekur të gjitha kanalet kombëtare, me Top Channel e TV Klan, ekskluzivisht në DigitAlb, titujt më të fundit nga bota e kinemasë, dokumentarët e filmat për fëmijë, të gjitha vetëm në SHQIP. Për ty që je tifoz e nuk dëshiron të humbasësh asnjë ndeshje të ekipit të zemrës, nga rehatia e shtëpisë, përfito tani nga kjo ofertë me 25% ulje për abonimet Premium 12 mujore dhe shiko e shijo çdo javë spektaklin nga Serie A, LaLiga, Premier League, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, etj, sepse të gjitha ligat “Oscar”, kampionatet më elitare nga futbolli dhe eventet nga shumësportëshi, të gjithë yjet luajnë në SuperSport.

Oferta e festave përfundon në 30 Nëntor!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts