Festë e ‘shthurur’ në SHBA, vajzat nuk përmbahen, nisin ‘tweerk-un’ mbi makinën e policisë (VIDEO)

Policia e Çikagos është ka nisur një hetim në lidhje me një video të bërë virale në rrjet.

Në videon në fjalë, shfaqen tre vajza duke qëndruar mbi një makinë policie e duke bërë ‘tweerk’. Njëra prej tyre, shihet e vendosur mbi pjesën e sipërme të mjetit, ndërsa dy të tjerat në kofano. Vajzat kërcenin në mënyrë sensuale, teksa makina lëvizte me ngadalë mes një turme njerëzish.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në një nga plazhet e vendit, e quajtur Alki, ndërsa festimet, thuhet se kanë vijuar për orë të tëra. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videot e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *