Festivali “Rock&Blues” në Prizren, bashkon emrat më të njohur të muzikës. Sponsor i eventit “Birra Korça”

Për dy netë radhazi Prizreni do të përjetojë ritmet e festivalit Rock & Blues. Ky përvjetor i Lidhjes së Prizrenit është menduar të jetë tërësisht ndryshe, pasi eventi i rokerëve më të mirë do të zhvillohet pikërisht në këtë qytet historik, në 10 dhe 11 qershor. Artistët dhe grupet shqiptare që do të ndezin skenën […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts