Festoi ditëlindjen/ Kryemadhi poston fotot me presidentin Meta: Nga Llogaraja në Kep të Rodonit! E rëndësishme është mënyra si i jetojmë vitet tona

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka ndarë një foto me presidentin Ilir Meta gjatë ditëlindjes së saj.

UaFP5OkH

Kryemadhi ka zgjedhur të publikojë dy foto, njëra prej të cilave është shprehur 28 vite më parë në Llogara ndërsa tjetra një ditë më parë në Kep të Rodonit.

“Nga Llogaraja në Kep të Rodonit, plot 28 vite diferencë .

“Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rendesishme”.

{“It is not the years in our lives that count, but the life in our years that counts.”}

Faleminderit me zemër të gjithëve për urimet tuaja, jam e bekuar për familjen dhe miqtë e mi”, shkruan Kryemadhi.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.