Finalizohet një operacion antidrogë në Korçë, 8 të arrestuar, detajet e para

KORÇË

Një operacion i madh antidrogë është finalizuar mbrëmjen e së premtes nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë. Mësohet se gjatë operacionit janë arrestuar 8 persona.

Në vijim policia pritet të zbardhë me detaje operacionin emrat e të arrestuarve dhe sekuestrimet që janë bërë në kuadër të operacionit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts