Fitoi Big Brother VIP, Egla Ceno rrëfen për herë të parë se çfarë ndodhi para se të futej në ‘Dhomën e Bardhe’! I kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që…

fitoi big brother vip egla ceno rrefen per here te pare se cfare ndodhi para se te futej ne dhomen e bardhe i kthehet meritoni pse nuk e pranon qeFituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno ka folur për herë të parë se çfarë ndodhi para se ajo të futej në Dhomën e Bardhë.

eglaa

Aktorja tregoi se ai moment ishte një nga përjetimet më të vështira në këtë Big Brother, teksa u shpreh se para se të merrte vendimin për t’u futur dhe izoluar aty, ajo kanë kryer disa teste psikologjike, për të kuptuar nëse mund ta përballonte apo jo.

egla-ceno

“Dhoma e Bardhë ka qenë pikë therje shumë e vështirë sepse psikologjikisht mund të kishte qenë fatale. Pas skualifikimit, kur mu propozua Dhoma e Bardhë, para se të futem aty kam bërë teste psikologjike… pastaj mora vendimin dhe u futa. U krye me sukses nga të tre duhet të them. Psikologjikisht flas. Më pas ndodhi ajo që ndodhi”, tha ajo në post Big Brother.

Egla-696x378

Ajo tha më tej se nuk e kishte menduar kurrë fitoren, për shkak të mentalitetit shqiptar.

“Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë, unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet”, tha Egla.

lPefo3mk-egla-meriton_sd

Ndërkohë Meritoni iu kthye duke i thënë: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Ndërsa Elga iu përgjigj:  Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts