“Fjalët i ka nga Serbia”/ Plas debati me tone të ashpra, ish-i burgosuri politik përplaset me analistin live në emision

Diskutimi rreth Asociacionit të komunave me shumicë serbe ka shkaktuar debate të forta mes analistit Astrit Gashi dhe ish-të burgosurit politik Afrim Caka. Analisti Gashi gjatë emisionit Debat Plus në RTV Dukagjini theksoi se nuk është fans e as ithtar i Asociacionit të komunave me shumicë serbe. @rtvdukagjini Si ndodhi përplasja në mes Astrit Gashit […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts