Fjeti, darkoi dhe piu disa birra/ Të zotët e shtëpisë shokohen nga hajduti, ai i lë dhe 200 dollarë

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Santa Fe të Meksikës.

Një hajdut i armatosur ka hyrë për të vjedhur në shtëpi. Deri këtu duket gjithçka normale, deri në momentin, kur pronarët e shtëpisë, gjetën hajdutin brenda banesës së tyre me armë, mirëpo ata nuk u kërcënuan e as u gravitën.

Ata panë se i riu kishte fjetur, ishte larë, kishte darkuar dhe madje kishte pirë disa birra.

Në fund la 200 dollarë si rimbursim për thyerjen e një xhami. Sipas të zotëve të shtëpisë, hajduti dukej tepër i turpëruar dhe i vinte keq.
Megjithatë, përtej këtij ai është ende në kërkim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com