“Floor is lava”/ Loja Wordflex, banorët duhet të qëndrojnë në dyshek, kush prek tokën digjet

21:26 – 17.03.2023

Floor is lava/ Loja Wordflex, banorët duhet të qëndrojnë në dyshek, kush prek tokën digjet

Një tjetër loje intersante do zhvillohet në shtëpi mbrëmjen e sotme. Kompania e dyshekëve “WorldFlex” ka menduar që të zbavisë banorët me lojën “Floor is lava” , për të treguar edhe njëherë që janë të parët në risi dhe cilësi.

Në shtëpi janë vendosur dyshekë dhe jastëkë të shumtë dhe banorët duhet të ecin mbi to, pa prekur në tokë.

Në zarfin e bardhë, që e lexoi Olta, thonte që banorët duhet të tregojnë kujdes në vendet ku shkelin, pasi personi që vendos këmbën në dysheme, do të skualifikohet nga loja.

Nëse ata do e kryejnë me sukses këtë sfidë, atëherë do kenë mundësinë të shijojnë një “Popcorn night” dhe të shikojnë natën e parë të hyrjes në  Big Brother Vip 2.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com