Fluks i madh qytetarësh në ikje dhe ardhje sot nga porti i Vlorës, tragetet nuk kanë kapacitet

Fluks i madh qytetarësh në ikje dhe ardhje sot nga Porti i Vlorës.

Mësohet se 1400 pasagjerë kanë ardhur nga Brindisi në Vlorë, ndërkohë Rreth 3200 pasagjerë janë larguar sot përmes portit.

Sakaq, raportohet se shumë udhëtarë mbeten pa ikur sot, pasi tragetet nuk kanë kapacitet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts