“Fokus vetëm tek qytetarët”, Basha mbërrin në Kuvend: Mori fund koha kur merreshim me problemet tona

“Do të fokusohem tërësisht te problemet e qytetarëve. Për një vit e gjysëm PD ka qenë në sulm dhe është marrë me veten e vet. Ka marr fund kjo kohë. Ditë për ditë do jemi me njerëzit dhe për njerëzit”, tha Basha.

VJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts