FORMACIONET ZYRTARE/ Nuk ka më vend për gabime, Interi kërkon fitoren përballë Fiorentinës


Interi pret në “San Siro” Fiorentinën për sfidën e javës së 30-të në Seria A, me zikaltrit që kërkojnë vetëm fitoren.

inter-fiorentina

Momentalisht, skuadra e Inzagit pozicionohet në vendin e tretë në kampionat dhe një fitore nuk do ta ndryshonte pozicionin e zikaltërve, por do t’i afronte më shumë me kryesuesit.

Nga ana tjetër, Fiorentina ka bërë një sezon të mirë dhe është më afër se kurrë një vendi që të dërgon në Europë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Capture

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.