Format seksi, e dashura e Valentino Rosit zbulon sekretin për një trup perfekt

SHPËRNDAJE

Françeska Sofia Novelo, e dashura seksi e Valentino Rosit ka zbuluar në Instagram sekretin për të pasur një trup perfekt:

tiranaaaa-730x440

“Qëndrueshmëria është sekreti! Dietë e shëndetshme dhe e ekuilibruar (mos gaboni të ndiqni dietën drastike … në përvojën time, ato kurrë nuk të çojnë në ndonjë gjë të mirë) dhe shumë trajnime”, ishte këshilla e modeles në “Instagram”.

Vlen të theksohet se Françeska është një lidhje me pilotin Velentino Rosi prej afro 1 viti. Çifti duket shumë i lumtur në krah të njëri-tjetrit teksa pas shumë romancash, “Doktori” më në fund ka arritur ta gjejë shpirtin e tij binjak.

155804065-a3915de9-a663-455f-b95e-5bfba2907ebf 132615235-de2c9f22-a4a7-45c6-9490-484a8c2dc151 174011784-21874701-78cb-4ab0-bb62-ef805df154e0

Rosi

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.