“Forumi i Lirisë Ballkanike”/ Osmani pas takimit me Metën: Mik i vërtetë i Kosovës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka reaguar pas takimit të zhvilluar me presidentin e Republikës Ilir Meta në kuadër të ‘Forumit të Lirisë Ballkanike’.

Ndërsa ka rishpërndarë postimin e Presidentit Meta në Twitter,  Osmani shprehet se Presidenti Meta është një mik i vërtetë i Kosovës.

“Faleminderit z. President, jeni mik i vërtetë i Kosovës”, shkruan Osmani.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.