Foshnja 2 muajshe ndërron jetë në Qipro, arrestohen prindërit

Policia e Qipros ka arrestuar prindërit e një foshnje 2.5 muajshe e cila ndërroi jetë më 5 mars.

Rezultati i autopsisë ka treguar se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e një dëmtimi të rëndë kraniocelebral, ndërsa në trupin e foshnjes janë konstatuar fraktura në brinjë e gjakderdhje në palcën kurrizore.

Mjekja specialiste, Angeliki Pappeta përjashtoi mundësinë që lëndimet e foshnjes të jenë shkaktuar nga ndonjë incident në shtëpi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *