FOTO/ AEL Limasol niset drejt Shqipërisë, kundërshtarët e Vllaznisë kujdesen në maksimum për… look-un
Vllaznia do të luajë ditën e enjte sfidën e kthimit me qipritoët  e AEL Limasolit teksa shkodranët besojnë sërish tek një përmbysje e madhe.

ael

Ditën e sotme, futbollistët e AEL-it janë nisur drejt Shqipërisë për tu akomoduar në hotel dy ditë para sfidës. Vetë klubi ka ndarë disa foto nga nisja e lojtarëve drejt Shqipërisë, teksa shikohet e futbollistët janë kujdesur në maksimum për look-un e tyre deri në detaje, madje klubi nuk nguron të postojë dhe atletet e veshura nga futbollistët.

il

Gjithsesi të gjithë shpresojnë në një përmbysje tjetër të Vllaznisë, por kundërshtari kësaj here është edhe më i vështirë.

ii im

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *