FOTO/ Aksident i frikshëm në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ afër kufirit me Shqipërinë, dy kamionë përplasen me makinën. Disa të lënduar

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën “Ibrahim Rugova’ në Kosovë, vetëm 2 km nga kufiri me Shqipërinë.

Mësohet se nga aksidenti janë lënduar disa persona, ndërsa nuk dihet nëse ka viktima apo jo. “BalkanWeb” mëson se në aksident janë përfshirë 2 kamionë dhe 1 makinë.

Siç shihet edhe nga pamjet e frikshme, përplasja ka qenë shumë e fortë, ndërsa ka sjellë edhe bllokimin e kësaj rruge.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *