FOTO/ Aksident i pazakontë në Prishtinë, shihni si ka ‘fluturuar’ makina mbi parking

Një aksident i pazakontë ka ndodhur sot në Prishtinë.

Grupi “Vrojtuesit e Lagjes”, në Facebook, kanë publikuar disa fotografi në të cilën shihet se si një makinë ka “fluturuar”, mbi muri duke rënë në një parking. Aksidenti ndodhi afër komunës së re të Prishtinës në lagjen “Arbëria”, ish-Dragodan. Ende nuk dihen nëse ka të lënduar dhe rrethanat që kanë shkaktuar aksident.

Policia po heton në lidhje me rastin në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *