FOTO/ Banderolë speciale nga Shkodra në mbështetje të Hysajt: Me këmbët e tua ndihmove shumë shqiptarë, por kurrë nuk dhe lekë për…

foto banderole speciale nga shkodra ne mbeshtetje te hysajt me kembet e tua ndihmove shume shqiptare por kurre nuk dhe leke per
Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj, u përball me një vorbull kritikash dhe sulmesh në rrjetet sociale pas disfatës së Shqipërisë në duelin ndaj Italisë të vlefshme për Europianin.  

hysaj

Shkak u bë goli i dytë i shënuar nga Barela, gjithsesi një mbështetje speciale vjen nga Shkodra për Hysajn, në këtë moment të vështirë. Në qendër të qytetit është vendosur një banderolë speciale me mbishkrimin: 

WhatsApp Image 2024-06-18 at 23.52.12

“Me shpirtin e garës arritëm 2 here në Europian. Me këmbët e tua ndihmove shuë shqiptar, por kurrë nuk dhe leke për gazetarë”.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts