Foto/ Bastet në Kupën e Shqipërisë, shikoni kush kuotohej më shumë në kompanitë europiane

SHPËRNDAJE

U luajtën ditën e sotme 4 ndeshjet e çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë. Ndonëse në Shqipëri bastet janë mbyllur, ato nuk mund të mungonin jashtë vendit tonë.

DINAMO SKENDERBEU

Kompanitë europiane, i kishin pjesë të tyre 3 prej ndeshjeve të Kupës ditën e sotme, teksa e vetmja ndeshje që nuk ishte e kuotuar, ishte ajo mes Vllaznisë dhe Korabit, e cila u mbyll me fitoren e shkodranëve 1-0.

Të gjitha skuadrat që shiheshin si favorite nga kompanitë e basteve kanë kaluar në gjysmëfinale, me përjashtim të Dinamos, me kryeqytetasit që ishin të favorizuar me kuotën 2.5 ndaj Skënderbeut, por fituan këta të fundit, me fitoren e korçarëve që kuotohej 2.63.

Më poshtë mund të shikoni si u kuotuan ndeshjet e ditës së sotme:

bastet

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *