FOTO/ Belen Rodrigez çmend fansat me fotot e fundit

Belen Rodriguez ka tërbuar fansat e saj pas postimeve të fundit në “Instagram”.

b1

Ajo ka publikuar setin e saj të fundit të fotove ku tregon se është në një formë shumë seksi dhe si gjithnjë, provokuese. Kështu, modelja e njohur që ndiqet nga miliona ndjekës në “Instagram” nuk ka humbur galerinë e fundit të saj duke e “bombarduar” me “like”.

b4

b2

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *