FOTO/ Ditë speciale për yllin e Juventusit, martohet 48 orë pas fitimit të EURO 2020
Federiko Bernardeski ka lidhur “kurorë”, 48 orë pas fitimit të EURO 2020. Sulmuesi i Juventusit i cili për dy herë ishte deçiziv në goditjet e penalltive në kompeticionin madhor europian është martuar në Toskanë të Italisë me “ShowGirl”-in, Veronika Kiardi.

BERNARDESKI 2

Ditë speciale për sulmuesin juventin i cili do t’i mbajë mend gjatë këto dy ditë, fitimin e Kampionatit Europian në “Wembley” ndaj Anglisë dhe martesën e tij në Toskanë të Italisë me bashkëshorten e tij menjëherë pas fitimit të trofeut.

BERNARDESKI 1

Bernardeski me Alegrin ka marrëdhënie të mira dhe shpreson që ky vit të jetë i duhuri me Juventusin pas 4 sezonesh ulje-ngritje.

BERNARDESKI

BERNARDESKI ITALIA

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *