FOTO/ Djali i legjendës së Milanit dhunohet nga policia dhe shtrohet në spital: Ata më rrahën sepse…


Djali i legjendës së Milanit, Alesandro Kostakurta është bërë protagonist në Itali duke rënë pre e dhunës policore pas një konfrontimi fizik.

mii

Lajmi u bë i ditur nga vet protagonisti, Akili Kostakurta, i cili në rrjetin social “Instagram” u shpreh mjaft i irrituar për sjelljen e policië ndaj një 16 vjeçari.

milan

“Kjo është ajo që ndodh me një djalë 16-vjeçar kur takon Policinë e Shtetit, të cilën njerëzit e vlerësojnë aq shumë. Ata më rrahën dhe për të sqaruar se më shpuan timpanin tim dhe tani unë do të duhet të operoj vetëm nga ata që ju i quani policë”.

milan1

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *