FOTO/ ‘’Do të fitojmë së bashku’’, futbollistët e Italisë ‘’ngushëllojnë’’ Lukakun
Belgjika u cilësua si dështim në këtë Europian pasi brezi i mrekullueshëm i talenteve të shumtë nuk arriti më shumë se çerekfinalja në këtë kompeticion.

luka

Për këtë Romelu Lukaku e ndjen veten fajtor, duke mos e fshehur trishtimin në rrjetet social. Në një foto të postuar nga futbollisti i Interit, Alesandro Bastoni ku është bashkë me shokun tjetër të skuadrës Nikolo Barela, Lukaku ka gjetur rastin të komentojë ‘’Komplimente’’ duke e shoqëruar me figura të mërzitura.

bastoni

Por, Bastoni i ka kthyer një përgjigje motivuese sulmuesi duke i shkruar: ‘’Qetësohu vëlla, për pak do të kthehemi dhe do të fitojmë së bashku’’, duke ju referuar Interit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *